OSAVUSMÄNGUD

Nagu igal aastal Hard Rock Laagris, toimuvad osavusmängud ja rammukatsumised ka sel korral!

Kuna Hard Rock Laagrit ükski taud ei murra, siis kutsume taas kõiki laagerdajaid laupäeva hommikul kell 10.00 telklasse viikingitelgi juurde rammu ja osavust proovile panema.

Esimene mäng. Õllejoomine kiiruse peale. Meestele poolene klaasist mantlis õlu,naistele 0.33-liitrine. Kugistamist raskendab kaadervärk, mille külge pudel on aheldatud:härrastelmetallist toru 32-kilose sangpommiga, damselitel sarnane poole kergemriistapuu. Võidab see, kes suudab pudeli tühjaks kummutada kõige kiiremini. Osavõtt maksab 3 eurot, sest õlled, mis keressekallatakse, on korraldaja poolt ja iga osavõtja panustatud summast 1 euro läheb võidufondi. Lihtne matemaatika:kui osavõtjaid on 50, siis võitja saab 50 eurot ja tervise kosutuseks joodud õlle pealekauba.

Teine mäng. Üle mitme aasta toome tagasi kirveviskevõistluse. Märklauaks onkuue meetri kaugusele püsti pandud puupakk, kuhu kirved vuhisema hakkavad. Iga osavõtja paneb ennast kirja ja loovutab pooleliitrise alkohoolse joogi (õlu, siider, long drink vmt) või 1,5-liitrise avamata mineraalvee.Võistluse lõpuks koguneb paras hunnik jooke, mille kõige parema skooriga kirveid visanud mees- ja naisviikingidtäie õigusega endale saavad.

Kolmas mäng. Paigalt kolmikhüpe kauguse peale. Reegleid selgitame täpsemalt kohapeal. Iga osavõtja paneb ennast kirja ja loovutab pooleliitrise alkohoolse joogi (õlu, siider, long drink vmt) või 1,5-liitrise avamata mineraalvee.Võistluse lõpuks koguneb paras hunnik jooke, mille võib enda telki vedada loomulikult võitja.

Neljas mäng. Kuigi vahel kihvatab, et teeks midagi uut, jääb siiski peale Kalevipoja pärijaile kohane tungiv soov heita rasket kivi ja kaugele. Jäägu see ka Hard Rock Laagri traditsiooniks ja telklamängude lõpuvõistluseks edaspidigi. Reeglid on kombe kohaselt samad nagu ikka ja ohutusbriifi teeme kohapeal.Iga osavõtja paneb ennast kirja ja loovutab pooleliitrise alkohoolse joogi (õlu, siider, long drink vmt) või 1,5-liitrise avamata mineraalvee.Võistluse lõpuks koguneb paras hunnik jooke sellele võistlejale, kelle kivi lendab kõige kaugemale.

Kohtume juba üsna varsti Vana-Vigalas Hard Rock Laagri telkla keskel viikingitelgijuures laupäeva hommikul kell 10.00. Olete oodatud ka muudel aegadel ning pimeduse saabudes süttib kinoekraan “Monstersof Metal” muusikavideote paremikuga. Olge terved ja kohtume peatselt Vana-Vigalas!