FESTIVALIST

Festivalil on võimalik ööbida aiaga piiratud ning turvatud telklaagris. Pääsu telkimisalale tagab spetsiaalne käepael hinnaga 10 euri, mille soetamise õigus on vaid festivali külalistel.

Telklaagris ei ole lubatud:
– klaastaara ning ennast ja teisi ohustavad esemed
– lahtise tule tegemine, sh. priimuste, ühekordsete ja tavaliste grillide kasutamine

Kõik telkijad peavad läbima telkla väravas turvakontrolli. Samuti palutakse telkijail austada teiste privaatsust ning öörahu – öised peod saab maha pidada telkimisala kõrval ning magajate vahetust lähedusest eemal!

Turvatud on ka festivalil parkimine. Auto parkimistasu kogu festivali vältel on 10 eurot, selle vastu saab aknale vastava kleepsu, millega pääseb piiramatult sisse-välja. Haagissuvilate tasu on 25 eurot sõltumata selles ööbivate inimeste arvust. Nagu mujalgi Vana-Vigalas on ka parklas lahtise tule tegemine rangelt keelatud!

Lavadega festivalialale sisenemiseks peab läbima väravas turvakontrolli. Korraldajatel on õigus festivalile mitte lubada turvakontrollist keelduvaid inimesi. Festivalialale ei ole lubatud siseneda oma joogi ega söögiga. Samuti on keelatud külm- ja tulirelvad ning teisi ohustavad esemed.

Festivalile ei ole lubatud siseneda lemmikloomadega.